Сертифікат UIC

Після ретельної перевірки виконання всіх технічних та якісних параметрів відповідно до стандарту Міжнародного союзу залізниць (UIC), нашого виробництва, сертифікаційна комісія дала дозвіл на видачу сертифікату “Дозвіл на виробництво Євро паллет” та “Дозвіл на ремонт Євро паллет”.

Євро піддон 1-го сорту

1grade
піддон
Новатор Паллет європіддони

Євро палета складається з: 11 дощок хвойних або листяних порід, 9 шашок зроблені з брусу чи пресованої тирси, 78 гвинтових цвяхів.

Довжина    800 мм
Ширина     1200 мм
Висота        144 мм
Вага прибл. 25 кг
Безпечне робоче навантаження 1500 кг

pallet

Доступність з 4-х сторін, фаска нижніх дошок допомагає направляти вила навантажувача не псуючи цілісність нижньої дошки, тим самим продовжуючи життя піддону.

 

Виготовлення по кресленню

Novator Pallet

Ми завжди йдемо на зустріч клієнту, тому не обмежуємо свій асортимент тільки євро піддонами.
Ваше креслення Ви можете надіслати нам на пошту разом зуказанням потрібної кількості ( розглядаються пропозиції з кількістю більше 1000шт. ). У зв’язку з тим, що піддони можуть бути специфічні, на таке замовлення діє 100% передплата.

Кришки піддонів

Novator Pallet pallet cover

ТОВ Новатор Паллет пропонує власне виробництво кришок піддонів з доставкою по всій Європі.

Novator Pallet pallet cover Novator Pallet pallet cover

Кришки паллет допомагають заощаджувати в доставці завдяки компактній упаковці в причепі вантажівки.
Novator Pallet pallet cover delivery

 

Екологічні переваги використання дерев’яних піддонів

Наведеними фактами можна поділитися зі своїми клієнтами. Тут підібрані екологічні переваги використання деревини:

  • За даними лісової служби США налічувалося 119 відсотків більше листяних порід дерев в 2007 році, ніж в 1953 р, зі ставленням зростання до видалення 2,00 (два нових дерев для кожного видалені). Хочете більше хороші новини? Щороку 1,7 мільярда дерев висаджують в Сполучених Штатах – понад п’ять дерев для кожного чоловіка, жінки і дитини в Америці – в середньому 4,8 мільйона саджанців кожен день. (З США лісової служби.) Continue reading “Екологічні переваги використання дерев’яних піддонів”