Компанія Новатор Паллет

Наша компанія виробник і експортер широкого спектру дерев’яних  пакувальних виробів, дерев`яної тари євростандарту, а також будь-яких інших стандартів із різних сортів деревини по специфікаціям замовника, ремонт піддонів бувших у використанні, обрізний пиломатеріал для будівництва – обрізні дошки для  виготовлення європіддонів.

Ми реалізуємо піддони як на внутрішньому ринку України, так і на експорт в Німеччину, Італію, Австрію, Нідерланди, Чехію, Болгарію, Грецію. Реалізуємо піддони зі свого складу або з доставкою до складу покупця.

Europe delivery Novator Pallet
European delivery, Novator Pallet

Компанія «Новатор Паллет» об`єднала навколо себе однодумців, виробників, майстрів-спеціалістів в деревообробній галузі. Наші партнери це підприємці України, виробники пиломатеріалів, дерев’яної тарної продукції, паливо-енергетичних матеріалів. Накопичений досвід та партнери дають нам змогу покращувати та робити економічним виробництво та доставку дерев’яної тари до замовника.

Все це гарантує привабливу ціну для наших клієнтів. Купити піддони можна у нас на складі в Києві, або ж замовити за телефонами та поштою, яку Ви знайдете в меню Контакти.

Наш досвід по роботі з митницею забезпечить клієнта спокоєм та впевненістю за вчасну доставку.

Top