Про компанію


Компанія Новатор Паллет

Наша компанія займається виготовленням дерев`яної тари євростандарту, а також будь-яких інших стандартів із різних сортів деревини по специфікаціям замовника, та ремонтом піддонів бувших у використанні.

Ми реалізуємо піддони як на внутрішньому ринку України, так і на експорт в Німеччину, Італію, Австрію, Нідерланди, Чехію, Болгарію, Грецію. Реалізуємо піддони зі свого складу або з доставкою до складу покупця.

Europe delivery Novator Pallet
European delivery, Novator Pallet

Компанія «Новатор Паллет» об`єднала навколо себе однодумців, виробників, майстрів-спеціалістів в деревообробній галузі. Наші партнери це підприємці України, виробники пиломатеріалів, дерев’яної тарної продукції, паливо-енергетичних матеріалів. Накопичений досвід та партнери дають нам змогу покращувати та робити економічним виробництво та доставку дерев’яної тари до замовника.

Все це гарантує привабливу ціну для наших клієнтів. Купити піддони можна у нас на складі в Києві, або ж замовити за телефонами та поштою, яку Ви знайдете в меню Контакти.

Наш досвід по роботі з митницею забезпечить клієнта спокоєм та впевненістю за вчасну доставку.

Виробництво піддонів


Євро піддон 1200х800х145 UIC

Ми виготовляємо піддони типу 2ПО4-1 (Європіддон) з розмірами 1200х800х145 мм з товщиною дошок настилу 22 мм, ліцензований сертифікатом UIC.

  • Максимальна вантажопідйомність піддону – 1500 кг.
  • Виготовлено з деревини хвойних порід.
  • Вологість деревини 18-22%.
Новатор Паллет європіддони
Новатор Паллет європіддони

Виробництво піддонів виконується зі спеціальними цвяхами забезпечуює додаткову міцність та збереження геометрії під час його використання.

 

Новатор Паллет палетна заготовка
Новатор Паллет палетна заготовка

 

 

 

Ми виробляємо піддони на кондукторах для збивки. Це дає нашим піддонам ідеальну геометрію, яка досягається завдяки жорсткій металічній конструкції кондуктора та гарній палетній заготовці.Якість піддонів та швидкість доставки – головні наші принципи роботи!

Контакти


Можете спостерігати за нашими новинами в Facebook:

Novator Pallet

 

Також можете знайти нас за телефонами:

Директор Наталія:
 +38 (067) 788 73 70

Комерційний директор Олександр:
+38 (066) 312 61 23 (WhatsApp)
+38 (067) 913 30 70 (Viber)
novator.pallet@gmail.com

For English speaking:

Mr. Evgeniy
+38 (066) 723 27 01 (WhatsApp)