Екологічні переваги використання дерев’яних піддонів

Наведеними фактами можна поділитися зі своїми клієнтами. Тут підібрані екологічні переваги використання деревини:

  • За даними лісової служби США налічувалося 119 відсотків більше листяних порід дерев в 2007 році, ніж в 1953 р, зі ставленням зростання до видалення 2,00 (два нових дерев для кожного видалені). Хочете більше хороші новини? Щороку 1,7 мільярда дерев висаджують в Сполучених Штатах – понад п’ять дерев для кожного чоловіка, жінки і дитини в Америці – в середньому 4,8 мільйона саджанців кожен день. (З США лісової служби.)
  • США N промисловості врожаї тільки 42% річного приросту деревини листяних порід деревини, що є біологічно доступним для збору врожаю. Це схоже на використання 42% процентних / дивіденди ви отримуєте від ваших інвестицій в будь-який рік, не торкаючись основного боргу. Справді, з кожним роком все більше дерева вмирають і гнити в лісі, ніж видаляються галузі.
  • Дерево продовжує випереджати попит на інші матеріали на ринку піддонів. За даними останнього опитування користувачів Піддон проведеного Handling Сучасні матеріали, дерево продовжує домінувати з 95 відсотків респондентів повідомили, що вони використовують дерев’яні піддони на своєму об’єкті. З моменту їх попереднього опитування, 32 відсотків респондентів вважають, що вони придбали більш використовували дерев’яні піддони, і така ж кількість планує придбати найбільш використовувані дерев’яні палети для їх роботи. Тільки 17 відсотків звіту очікування з використанням меншої кількості використаних дерев’яних піддонів протягом наступних двох років.
  • За даними Європейської федерації дерев’яних піддонів і пакувальних виробників (FEFPEB) існує понад три мільярди дерев’яних піддонів в зверненні в рамках Європейського союзу, 1 млрд одиниць легкої упаковки і кілька мільярдів одиниць промислової упаковки деревини щороку – і багато іншого істота використовується у всьому світі. Поряд з коробки, ящики та іншу упаковку, вони мають важливе значення для безперешкодного переміщення вантажів по всьому світу. Це дійсно упаковки від природи.
  • П’ятдесят три відсотки від водопостачання 48 суміжних штатів відбувається в лісах. Збереження лісів здорової знижує витрати на інфраструктуру в містах і населених пунктах. (USDA Forest Service Technical Report PNW-GTR-795)
  • Сьогодні Сполучені Штати мають 20 відсотків більше дерев, ніж це було на святкуванні першого Дня Землі більше 40 років тому. Одна третина з Сполучених Штатів лісиста – тобто 751 мільйонів акрів. (Цікаві факти з Американської лісової і паперової асоціації)
  • Так само, як піддон промисловість, управління лісами і власність також можуть бути сімейним бізнесом. Насправді, більше 56 відсотків лісів США знаходяться в приватній власності. Багато з них є сімейними лісами; вони застосовують звукові практики управління лісами, щоб забезпечити цінність для нинішніх і майбутніх поколінь. (Цікаві факти American Forest & Paper Association)
  • Економічна цінність лісів далеко йде. Відвідувач витрачає тільки на землях, керованих США лісових служб виділив понад $ 13 млрд в економіку в 2012 році, і лісова промисловість налічує близько 900 000 людей. Національні ліси і луки забезпечують 20 відсотків запасів чистої води країни, значення оцінюється в $ 27 млрд на рік. (Прес-реліз США Лісовий служби, 21 березня 2013)
  • Є більш 1,8 млрд палетів у обслуговуванні в Сполучених Штатах кожен день. Дев’яносто три відсотки з цих піддонів зроблені з дерева. Ця цифра не включає в себе багато більше мільйонів піддонів, які використовуються для корабельних вантажів в міжнародному масштабі. Понад $ 400 мільярда вартість американської торгівлі щорічно експортуються на дерев’яних піддонах і контейнерах по всьому світу.
  • Деревина є єдиним 100% поновлюваних джерел, вторинної переробки та багаторазового використання продукт, доступний. Найбільш часто використовувані альтернативні піддони виготовлені з нафти і газу, які обмежені викопних видів палива, оцінки потенційного впливу, пов’язане з ідентифікованими входами і випусками.